Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

2,701
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar, Kasım ayı boyunca evinizle ve ailenizle ilgili konular ön planda olacaktır. Evinizle ilgili düşündüğünüz değişimleri gerçekleştirebilir, evde daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ve geleceğe yönelik hedefleriniz ön planda olacaktır. Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Eylemlerinizin kalıcı sonuçlara ulaşmasına önem verebilir, geleneksel yöntemleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Ev ve aile hayatınız arasında bir denge oluşturmanız gerekebilir. 

10 - 11 Kasım tarihlerinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars - Plüton kavuşumu ile, çalışma hayatınızda hırslı yaklaşımlar sergileyebilir, güç mücadelelerine maruz kalabilirsiniz. Bugünlerde sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Enerjinizi dengeli kullanarak, sistemli ve planlı hareket ederseniz bu etkileri olumlu şekilde değerlendirebilirsiniz. 

12 - 14 Kasım tarihleri arasında Mars - Uranüs karesi; ani tepkilerde bulunmanıza ve gereksiz çıkışlar sergilemenize neden olabilir. Günlük hayatınızda sakarlıklara ve kazalara dikkat etmelisiniz. Çalışma ortamınızda mücadele etmenizi gerektiren durumlar oluşabilir, sakinliğinizi koruyarak bilinçli hareket etmelisiniz.

17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; aşk hayatınızda keyifli bir dönem başlıyor. Keyif aldığınız etkinliklere ve hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacaktır. Çocuklarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; bu yeniayla birlikte yeni bir aşka yelken açabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayan aslan burçlarının hayatına bu dönem yeni insanlar girebilir. İlişkisi olan Aslan burçları ise ilişkilerinde yeni kararlar alarak yeni bir düzene geçebilirler. Hayattan daha fazla keyif aldığınız bir dönem başlıyor. 

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Çalışma ortamınızda kontrolünüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle günlük hayatınızda aniden gelişen durumlar meydana gelebilir. Sakinliğinizi koruyarak sabırlı olmanız ve olaylara bilinçle yaklaşmanız önem kazanacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat