Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,790
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Aslan burcu kadınları aşırı gösterişli, gururlu, kibirli ve egolu yapıdadırlar. Egolarını ortaya koydukları noktalarda insanları bunaltıcı istekleri olabilir. Aşırı gösteriş merakı, aşırı duygusal merakı ve aşırı ilgiye olan merakları yüzünden karşılarındaki erkeği bunaltıcı bazı davranışlarda bulunabilirler. 


Aslan burcu kadınlarını memnun etmek için onların kibirli, egolu davranışlarını aşmanız gerekmektedir. Aslan burcu kadınlarının kolay beğenmeyen yapıda olduklarını unutmamak gerekmektedir. Aslan burcu kadınlarının zaman zaman beklentileri ve talepleri yüksek olacağından sizleri yorabilirler, sizlere egolarıyla yaklaşabilirler. 

Onların soğuk ve mesafeli yapılarının altında duygusal bir yapıları olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Aslan burcu kadınları çocuklarına aşırı düşkündürler. Fakat onlardan beklentileri, istekleri ve talepleri çok yüksekte olacaktır. 

Çocuklarına aşırı başarılı olmayı, kariyerlerinde yükselmeyi hedeflemek ve onlara aşırı hırs yüklemeleri yüzünden zaman zaman sıkıntı yaşayabilirler. Aslan burcu kadınlarının itici yönlerini aşmaları için en önemli şey egolarıyla yüzleşmeleridir. Kendi içindeki şeytanlarıyla, kendilerindeki gururlarıyla yüzleşip bunu aşmayı başarabilirlerse hayatlarında mutlu olabilirler.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat