Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

326,953
kez izlendi
Puan: 4.56 / 5
Aslan burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?
Ortalıkta kim dolaşıyorsa böyle kurum kurum, böbürlenerek, hava atarak; bilin ki o aslan erkeğidir. Bir toplulukta aslan erkeğini başka şekilde nasıl tanırsınız? Bütün dikkatleri üzerine çekmek ister. Bunu her şekilde yapar. Bir kere giyimiyle yapabilir.

Onun giyimi, tarzı vardır. Kendine özeldir. Çok kaliteli giyinir. Dış görünüşüyle onu tanırsınız. Hareketleriyle, konuşmalarıyla mutlaka dikkatleri üzerine çekmek ister. Hiçbir şey yapamıyorsa ön patilerini masaya vurarak dikkati çeker. Ama mutlaka sizin gözünüz onun üstüne odaklanır. Bunu ister.

Asla gururunu kırmayın

Gurur ve kibir... En çok gurur aslan burcundadır. Ne yapın edin, aslan burcunun gururunu asla kırmayın. En korktuğu, en istemediği budur. Onu pohpohlayın. Siz dünyanın en mükemmel insanısınız, bir numarasınız deyin, alın elinden ekmeği! Bu kadar da kolaydır.

O kraldır ve çok girişkendir. Aslında aklına koyduğunda çalışabilir. Ama çoğu zaman da tembel tembel, Mart kedisi gibi güneşin altında yatmayı sever. Çünkü kral ruhu vardır ve etrafında o kadar çok da hayranı vardır ki! Bunu da ona fazla görmemek lazım.

Birileri inşallah ona miras bırakır da o da çalışmaya gerek duymadan, hayalinde kurduğu ya da çevresinde oluşturduğu ortamı yaşar.
Yaşam Kanalı Hepsini Gör
Gusül abdesti nasıl alınır?
Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat