Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,802
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Aslan burcu erkeği ego, kibir ve zaman zaman küstahlığa varan davranışlarda bulunabilirler. Özellikle aslan burcu erkeklerinin gururuna ve egosuna olan sözel veya fiziksel saldırılar şiddetli yanıt vermelerine sebebiyet verecektir. 


Aslan burcu erkekleri çabuk sinirlenir, çabuk tepki gösterir ve olaylara çok çabuk tepkisel davranışlarla yaklaşırlar. Dolayısıyla da aslan burcu erkeklerinin düzeltmesi gereken en önemli özellikleri, aşırı gösteriş, kibir ve egodan uzak durmak olacaktır. Aslan burcu erkekleri baba olarak çocuklarının bütün duygusal duyarlılığıyla ilgilenirler. Çocuklarıyla birlikte eğlenen, gezen, onlara güzel aktiviteler yaptıran ve onlarla eğlenen yapıdadırlar. 

Aslan burcu erkekleri aynı zamanda ilişkilerle ilgili aşırı şov meraklısı, kendini göstermeye meraklı ve zaman zaman kendi haddini, fiziksel gücünü aşan, yapamayacakları sözler veren yapıda olabilirler. Aslan burcu erkeklerinin düzeltmesi gereken en önemli özellikleri aşırı kibir, ego, olduğundan farklı görünme merakları ve aşırı gösteriş için para harcama meraklarından uzak durmalarıdır. Hayatı olduğu gibi kabul etmek, kendilerini insanlardan üstün görmemek noktasından yaklaşmaları ilişkileri ve özel hayatlarında mutlu, huzurlu ve keyifli bir hayat sürmelerine yardımcı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat