Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,126
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burçları, Ekim ayı boyunca yakın çevre ilişkiler ve yolculuklar ön planda olacak. Düşünceleriniz ile etki yaratacağınız bu süreçte önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, yakın çevreniz ile daha fazla zaman geçirebilirsiniz. 

Aslan burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde aile hayatınız ile birlikte geçmişte yaşadığınız konular tekrar gündeme gelebilir, daha önce ifade etmekte zorlandığınız konuları görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Geçmişten gelen alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bu süreçte, olayları çok daha farklı açıdan değerlendirebilirsiniz.

Aslan burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Aslan burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Bu dönemde uzun süredir beklediğiniz önemli haberleri alabilir, yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Bu dönemde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecek. Önemli konuşmalarınız ve görüşmelerinizi 26 Ekim tarihinden sonrasına ertelemek daha uygun olacaktır.

Ekim 2014'te Aslan burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, inançlarınızı ve hayata bakış açınızı gözden geçirmenizi, yeni farkındalıklar kazanmanızı sağlayabilir, olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz.

Bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz gündemde olacak. Ani yolculuklar gündeme gelebilir, ilişkilerinizi gözden geçirebilir, ben-biz dengesini sorgulayabilirsiniz. Ancak bu dönemde bencil yaklaşımlardan özellikle uzak durmanız, bu tutulmanın çok daha olumlu sonuçlar getirebilmesine yardımcı olacaktır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu dönemde yer değiştirmeyi düşünüyorsanız yeni bir eve taşınabilir, eviniz ile ilgili tadilat ve dekorasyon gibi değişimleri yapmak için yeni fırsatlarla karşılabilirsiniz.

Ekim 2014'te Aslan burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat