Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

792
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar;

Aralık ayı öncelikle kalbi boş olanlara aşk getiriyor. Çünkü aşk eviniz Yay'da 11 Aralık'ta bir yeni ay olacak. Aynı zamanda anne veya baba olmak isteyen Aslanlar için bununla ilgili fırsatlar gelebilir, şansınız yükselebilir. Ebeveyn iseniz, çocuklarınızın okul hayatı ya da onun başarısı ile ilgili bir konu devrede olabilir. Her şekilde Yay burcu yıldızları sizi son derece destekliyor. 

10 Aralık'ta Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak, bu da sizin temponuza hareketlilik getirecek. Dolayısıyla imzalar, sözleşmeler gibi konularda hareketlilikler devrede olacak. 22 Aralık'ta da Güneş'in Oğlak burcuna geçişi ile birlikte artık sizin için hareketli bir dönem başlıyor. Buradaki hareketlilik sürekli temponuzdaki bir farklılığı da gösterebilir. Rutinde her zamankinden farklı bir şeyler yapmak gibi konular olabilir. 

Mars bütün ay boyunca Terazi burcunda olacak. Mars'ın gökyüzünde hem Plüton hem Uranüs ile son derece sert etkileri olacak. Dolayısıyla Aralık genel olarak zor bir ay. Aslanlarda bu baskı en çok iletişim aksında olacak. Dolayısıyla kendinizi ifade edebilme, yazılı sözlü anlatma, tanıtma ya da bazı kararlar olabilir. Bazı Aslanlar için belki aile büyükleri, özellikle babalarının sağlığı ile ilgili konular devrede olabilir. Bu dönemde biraz zorlanıyorsunuz. Kendinizi anlatmaya çalışasanız da yanlış anlaşılabilirsiniz. Dolayısıyla her türlü iletişimde ekstra dikkat etmenizde fayda var. 

Yengeç burcunda 25 Aralık'ta bir dolunay olacak. Yengeç burcundaki dolunay tamamen günlük tempo, rutininiz ve bilinçaltınızla ilgilidir. Dolunay döneminde biraz dinlenmek isteyebilir, yalnız kalmayı arzu edebilirsiniz. Genel olarak hareketli bir ay geçireceksiniz. 

Venüs 5 Aralık'ta Akrep burcuna geçiş yapacak. Yuvada biraz huzur artabilir ama her şekilde Akrep sizi biraz zorlayacaktır. Genel olarak iletişim trafiği hem hareketli hem de strese açık olduğundan bu ay iletişim konularına ayrıca dikkat etmelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat