Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,316
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 


2014 Aralık ayında aşk ve eğlence hayatınız ön planda olacaktır. Hobilerinize ve keyif aldığınız aktivitelere daha fazla zaman ayırabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve yetenekleriniz dikkat çekecektir. Ay sonuna kadar, kontrolünüz dışında gerçekleşen ani gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; ikili ilişkilerinizde hareketli bir dönem başlıyor. Bağımsız hareket etmek isteyebilir, mevcut düzeni korumak adına mücadele edebilirsiniz. Fiziksel enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; aşk hayatınız ve arkadaş ortamlarınız arasında bir denge oluşturmanız gerekebilir. Sürpriz haberler alabilir, bilmediğiniz gerçekler öğrenebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bu süreçte, bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Kesin yargılara varmadan önce duyduklarınızın doğruluğundan emin olmalısınız. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Ağustos ayında burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayan Jüpiter, uzun süredir ihtiyacınız olan şans ve fırsatlarla karşılaşmanıza yardım ediyor. Geçmişte değerlendiremediğiniz şanslar, kaçırdığınız fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Kilo almaya fazlasıyla müsait olacağınız bu süreçte, sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Çalışmaktan ve üretmekten keyif alacağınız bir süreç başlıyor. Günlük rutinlerinizi yerine getirirken, pratik yetenekleriniz dikkat çekecektir. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; iş arayan Aslan burçları yeni iş teklifleri alabilir, iş görüşmelerine katılabilirler. Çalışmakta olan Aslan burçları ise, işlerinde yeni sorumluluklar alabilir, terfi edebilirler. Günlük rutinlerinizde bazı değişimler gündeme gelebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Bu tarihten itibaren aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Özellikle aşk hayatınız önemli testlerden geçebilir. Temeli sağlam olmayan ilişkileriniz sona erebilir. Uzun süreli ilişkileriniz bu süreçte resmiyet kazanabilir. Özellikle çocuk sahibi olan Aslan burçları, çocuklarının ihtiyaçlarıyla ve eğitimleriyle ilgili önemli sorumluluklar alabilirler. Uzun süredir ertelediğiniz hobilerinizle tekrar ilgilenebilir, kurs vb. etkinliklere katılabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat