Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,916
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, ay boyunca burcunuzda ikamet edecek güneşin yanına 9 Ağustos'tan itibaren Mars'ta katılacak. Kişisel alanlar sizin için önemli olacak bu ay. Mars'ın burcunuza geçmesiyle daha tepkisel olacaksınız ki Ağustos ayında sizin için en zor olan sabretmek diyebilirim. Mars ve Güneş'in burcunuzdaki işbirliği sizi sabırsız ve fevri olmaya yöneltirken, gerek duygusal ilişkilerinizde, gerekse iş ve maddi konularda harekete geçme, isteklerinizi gerçekleştirme öne çıkıyor. 

7 Ağustos'la birlikte para alanlarınızı hareketlendirecek olan Merkür, iletişim kurarken rahat olmanızı, kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlıyor. Merkür ticari konular, her türlü finansal adımda ay boyunca baş destekçiniz. 

11 Ağustos'tan itibaren Jüpiter'in de parasal konulara destek verecek olmasıyla maddi işleriniz adına güzel fırsatlar gelebilir. Venüs'ün burcunuzda bu ay boyunca devam edecek retrosu fiziksel ve estetik müdahaleler açısından dikkatli olmanızı gerektirmekle birlikte, yatırımlar açısından da bu ay acele kararlar almamak gerektiğini vurguluyor. 

Bu ay daha çok sosyal konular, yeni çevre edinme, arkadaş çevrenizin genişlemesi, size faydası olacak yeni insanlara tanışma açısından şanslısınız. Ancak duygusal işleriniz adına burcunuzda rötarda olan Venüs yeni bir ilişkide temkinli olmanızı ve beklentinizi yüksek tutmamak gerektiğini vurgulamakta. Devam eden beraberlikler adında da inatçı ve kendi bildiğinizi okuyan bir tavır söz konusu olabilir ki aşk hayatınızda ay boyunca diyaloglara dikkat etmelisiniz.

Bu ay 13 Ağustos, 15 Ağustos ve 21 Ağustos tarihlerinde sağlığınıza, ilişkilerinize, duygusal tepkilerinize özen gösterin. Maddi konularda 22 Ağustos'ta yeni bir başlangıç ve üst düzey görüşmeler destekli değil. Parasal konularda 27 Ağustos civarı verimli etkiler var. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat