Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

719
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

9 Ocak'ta Merkür düz hareketine başlıyor. Kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacaksınız. Yeteneklerinizi daha kolay ortaya koyabileceksiniz. Aşk, ilişkiler ve flört konusunda yeni gelişmeler de sizi bekliyor. Hayattan daha fazla keyif almak adına güzel farkındalıklar edineceksiniz. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Çalışma ortamınız ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Günlük olarak halledilmesi gereken işleri daha pratik bir şekilde halletme fırsatı bulacaksınız. İş koşullarınızda değişiklikler olabilir. Yanınızda çalışan insanlarla birlikte yeni projelere başlayabilirsiniz. 

Hafta içerisinde Balık burcundaki Neptün, Venüs ile kavuşum yapıyor. Parasal konularda önemli gelişmeler olacak gibi duruyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir para varsa bu gelebilir. Miras gibi vb. başkalarından gelecek kaynaklar konusunda olumlu gelişmeler görünüyor. Bu dönemde aynı zamanda içsel olarak çok fazla para harcama isteği içerisinde olabilirsiniz. Bu anlamda lüks tüketime kaçabilirsiniz. Bir kısım Aslan burçları ise ortaklaşa işlerden gelir elde etmek adına güzel farkındalıklar yaşayabilir.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat