Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,253
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta boyunca sonuçları uzun vadeyi etkileyecek kalıcı işleri başlatmaktan uzak durmaya çalışın. Evrakları incelerken dikkatinizi toplamakta sorunlar olabileceği için daha dikkatli olmalısınız. Merkür'ün perşembe günü rötardan çıkma hazırlığı yaptığı hafta boyunca, bir yandan da rötarın son bölümünün getireceği sıkıntıları yoğun hissedeceksiniz. Dikkatinizi toplamakta zorluklar olabileceği için her türlü alım satım ile evrak işleri, organizasyonlarda gözünüzden birçok konu kaçabilir. Bu nedenle hafta boyunca önemli iş ve başlangıçları planlamayın, mümkünse bekletin ve cumartesiye kadar işlerinizde ve özel hayatınızda acele kararlardan kaçının. 


Aşkta şanslı olduğunuz bir hafta söz konusu. İlişkiler açısından ilgi çekeceksiniz. Ancak özellikle beraberlikleriniz adına karar verirken hatalara da açık olacağınız için aşk açısından da rutinde kalmak, diyaloglarınıza özen göstermek, durumları ele alırken sadece kendi açınızı değil, karşınızdaki ile empati kurarak adım atmak doğru olur. 

Perşembe günü durumları sezgisel olarak kavrama, hissetme etkileriniz artıyor. Daha çok tutku ile hareket edebilir, hislerinizle hareket edebilirsiniz. Gerginliklere açık olacağınız bu aralıkta, fevri tepkiler vermemeye özen gösterin. Hafta sonu rahatlayan enerjiler daha sakin ve objektif olmanıza neden olacak. Bu nedenle özellikle duygusal konularda ele almak istediklerinizi daha çok hafta sonu planlayın. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat