Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,330
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, 


Bu hafta sizin adınıza hareketli ve olayların değişmeye, gelişmeye daha açık olacağı enerjiler var. Öncelikle şans etkilerinizin yüksek olduğu bir hafta diyebiliriz. Özellikle Ay'ın burcunuza geçeceği çarşamba - cuma günleri arası dikkat çekici olacak, gelişmeler ani ve hızlı olsa da, siz genel olarak kontrolü kaybetmeden olayları yönetebileceksiniz. İlişkiler, birliktelikleriniz, çocuklar, seyahatler, yurtdışı konuları, eğitim ve benzeri konular daha fazla odaklanacağınız alanlar arasında. 

Bu hafta burç değiştirerek mesleki konular, günlük koşturmalarınız ve sağlıkla ilgili alanlarınıza geçen Venüs, öncelikle iş alanlarınızda kontrolün sizde olmasına, rakiplerinize karşı daha güçlü durmanıza destek verecek. Ancak Venüs - Plüton kavuşumu bir yandan da sağlığınıza önünüzdeki 20 günlük süreçte özen göstermenizi vurguluyor. Özellikle hormonlarla ilgili hassasiyetleriniz artabilir, temkinli olun. 

Cumadan itibaren maddi alanlar ve parasal konulara dikkatinizi çekecek olan etkiler, bu alanlarda planlamalar yapmanıza destek verecek. 

Cuma günü 15:50 ile 18:20 arasına önemli bir görüşme veya başlangıcı denk getirmeyin. Bu aralık yeni durumları hayata geçirmek için destekli değil. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat