Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,386
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar, 


İş ve aşk yaşamınızla ilgili yenilik yapmakla ilişkili güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Ancak hafta boyunca bazı sorunları da beraberinde yaşayacaksınız. Perşembe gününe kadar tüm odağınız aşk, eğlence ve çocuklarınız olurken Perşembeden itibaren Merkür'ün Oğlak burcuna yerleşmesi ile birlikte dikkatiniz ve düşünceleriniz iş hayatınıza ve sağlığınıza yönelecek. Bu iyi de olacak. Sağlık alanınızdaki bazı sorunları çözebilecek, iş alanında yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapabileceksiniz. Çalışmıyorsanız yeni bir iş geliştirmekle ilgileneceksiniz. Çalışıyorsanız yeni anlaşmaların üzerinde duracaksınız.

Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek yani ay dikkatinizi tekrar aşk alanınıza yöneltmenize vesile olacak. Hafta başından itibaren yeni ayın etkisini hissedeceksiniz. Yalnızsanız yeni bir aşka başlayabilir, bir ilişkiniz varsa daha romantik bir dönemi başlatabilirsiniz. Bunların hiçbiri değilse bebek sahibi olabilirsiniz, çünkü bebek sahibi olmak için mükemmel bir dönem. Aynı zamanda eğlence hayatınızla ilgili de yenilikler yapabilirsiniz. Yepyeni projeler geliştirebilirsiniz. Ancak bir engeliniz var. Jüpiter'in sert açısı para ile ilgili problemlerin yeni başlangıçlara ket vurabileceğiniz anlatıyor. Ancak hafta boyunca yenilik yapmaya odaklanın ve parasal problemleri ikinci plana atın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat