Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

742
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle ilişkilerle ilgili yaralarınızın kapanacağı veya iyileşeceği bir dönemde olabilirsiniz. Bu, özellikle parasal ve maddi konularda etkileyecektir. Başka insanlardan destek alma ile ilgili sorunlarınız varsa, bunları aşacaksınız. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Finansal konularda diploması yolu ile başarı sağlayacağınız bir gündesiniz. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkiler vasıtası ile hayattan keyif alacaksınız. Başka insanlarla olan diyaloglarınızdan güzel bilgiler alacaksınız. Eğitim öğretim alanında çalışan Aslanlar varsa, onlar da başarılı olacakları bir dönemdeler. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Yaşama bakış açınızda bazı değişiklikler bu dönemde olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat