Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,667
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, 


Mars bir süredir para alanınızda yol alıyordu. Bunun anlamı harcamalarınız artıyor. Gereğinden fazla harcıyor ya da her şeyi olduğundan pahalıya alıyor olabilirsiniz. Bu hafta Venüs Başak burcuna yerleşecek ve perşembe gününden itibaren yüksek meblağlı harcamalarınız sonlanacak ve gelirlerinizde buna bağlı olarak artış olacak.

Ancak tam karşıt burcunuzda yer alan Neptün ödemelerinizin miktarını artırabilir. Hiç beklemediğiniz bir ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta planda olmayan harcamalar; ceza, vergi ve fatura ödemeleri ön plana çıkabilir.

Geçtiğimiz haftalarda Satürn Yay burcuna yerleşmişti ve aşk alanınızda daha ciddi, daha geleceği dönük ilişkiler yaşama eğilimizi güçlendirmişti. Satürn bu hafta da sahnede olacak. 

Özellikle perşembe gününde gerçekleşecek Venüs ile kare açısı sevilmediğinizi, istenmediğinizi düşünme eğiliminizi artıracak. Bu size bir miktar üzüntüye neden olacak. 

Gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay etkisi bu haftadan itibaren başlıyor. Bu hafta işiniz ve tanıtım ile ilgili konularda yapacağınız programlar, yakın çevreniz ile planlayacağınız etkinlikler hafta boyunca yaşayacağınız üzüntüleri unutturacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat