Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,149
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,


Bu hafta yakınlarınızla ilişkiniz bir miktar zedelenebilir. Merkür geri gidecek. Tam karşıt burcunuzda, Kova burcunda olacak. Akrep burcundaki Mars ile sert bir açı altına girecek. Salı gününden itibaren aile içi ilişkinizde sinirler gerilebilir.

Cumartesiden itibaren Merkür gerilemeye Oğlak burcunda devam edecek ve bu kez iş hayatınızı olumsuz etkileyecek. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşmalar, tartışmalar çıkabilir. İşinizle ilgili kararlarda hata yapabilirsiniz.

Cuma günü Jüpiter para alanınızda geri gidecek. Gerilemelerin sizi olumsuz etkilediği bir haftadasınız. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekli. Olayları iyi yönettiğiniz taktirde problem yaşamayacaksınız. Para ile ilişkili konularda şansınıza güvenmemeniz gereken bir haftadasınız. Çünkü Jüpiter gerilemesi şansı sizin yanınızda tutmayacak, tam tersine kendi başınıza ne yaparsanız o kadar kazanabileceksiniz. Sabit bir geliriniz varsa özellikle cuma gününden itibaren özgüveniniz bu hafta azalıyor olacak. Ancak bütün hafta boyunca kendinizi bu olumsuzların içinde hissedeceksiniz. Moralinizi yüksek tutmalı, olayları iyi yönetmeye çalışmalısınız.

Güzel bir hafta diliyorum. Bolluk ve bereket sizinle olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat