Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,001
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, haftaya dolunay enerjileri ile başlıyorsunuz. Pazartesi erken saatlerde gerçekleşecek dolunay aile, yuva ve kariyer alanlarınızda başlayan gelişmeleri sonuçlandırma potansiyeliniz söz konusu olacak. Bu hafta değişime ve karar almaya dönük olacaksınız. Ev değişimleri, ev, aile ve ebeveynlerinizle ilgili ani gelişmeler sizi koşulları yeniden değerlendirmeye itebilir. Kararlarınızı alırken duygusal tepkiler verme, adımlarınızı düşünmeden atma etkileri de söz konusu ki kendinizden beklemediğiniz kadar net ve katı adımlar atabilirsiniz. Ölçülü olmak, meseleleri büyütmemek bu nedenle önemli olacak. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. Her durumda salı günü saat 14:13'e kadar yeni başlangıçlardan uzak durun. Ele alacağınız konuları 14:13'ten itibaren planlamaya gayret edin. 

Bu hafta çarşamba günü bireyselliğiniz öne çıkıyor, ele aldığınız durumları değerlendirirken abartılı bir tutum sergileyebilirsiniz. Diğer yandan yükselen sezgileriniz sizi şaşırtabilir. 

Çarşamba ve perşembe günleri ilişkilerinizde daha toleranslı ve sakin yaklaşımlar sergilemeye özen gösterin. Cuma günü sağlığınıza dikkat etmek, fiziksel olarak kendinizi zorlamadan işlerinizi yürütmek önemli olacak. Tansiyon sorununuz varsa daha dikkatli olun. 

Cumartesi günü bu hafta özellikle duygusal açıdan sert etkiler var. Ani gelişmeler olabileceği gibi düşman ve rakiplere dikkat edin. Ele aldığınız işleri iki kere kontrol edin. Unutkanlıklar nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle anahtarlık ve telefon gibi gündelik rutinde sık kullandığınız eşyalarınıza sahip çıkmaya çalışın. Hafta sonu duygusal konularda esnek olmak önemli olacak. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat