Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,370
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,


Bu hafta seyahatlerinizde son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Zorlayıcı etkiler ve kaza riski altındasınız. Buna ek olarak iş hayatınızı olumsuz etkileyecek olaylar söz konusu. Hafta boyunca hem yakın çevrenizle ilişkileriniz olumsuz gelişebilir hem de seyahatlerde hiç beklemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz. Plan dışı şeyler gelişebilir, ertelemeler yaşanabilir, ummadığınız şeyler ortaya çıkabilir. İşte bu nedenle zamanı biraz esnek tutmakta fayda var ama en önemlisi sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haftanın bir başka olumsuz etkisi de aşk alanından geliyor. Satürn?ün aşk alanınıza yerleşmesi ile birlikte aşk hayatınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir anlamda kendinizle yüzleşmek zorunda kalacaksınız çünkü başkalarını kendisi ile yüzleştirmek isterken kendiniz ile ilgili göreceğiniz manzara biraz da düş kırıklığı yaşatacak. Cumartesi gününden itibaren evinizdeki düzenleme, dekorasyon çalışmaları içinizi açacak. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Cumartesi günü Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Aile içi ilişkileriniz iyileşecek ve Venüs?ün bu haftaki konumu bir hayli işinize yarayacak. Venüs - Neptün arasındaki olumlu açı bolluk ve bereketi de beraberinde getirecek. Şimdilik sabır ve sakinlikle davranmanız gerekiyor. Pozitif bir hafta diliyorum. Hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat