Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,076
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde aktif olacağınız etkiler, sizi daha dışa dönük kılacak. Ayrıca özellikle toparlamanız, bitirmeniz ya da başlatmanız gereken bir durum varsa bunu salı ile perşembe arasına almanız daha iyi sonuçlandırabilmeniz adına destekleyici olacak. Bu hafta özellikle perşembeye kadar olan enerjiler gerek duygusal alanlarda gerekse günlük rutininizde sizi destekleyerek, daha kolay sonuç almanıza yardım edecek. 

Aslan burcu bu hafta

Bu hafta çarşamba günü özellikle sanal alanlarda, internetde, mail veya sosyal ağınızda yazdıklarınıza dikkat etmeniz doğru olur. Özellikle internet alışverişleri için çarşamba gününü pek kullanmamaya çalışın. 

Hafta size yoğun bir tempo vaat ederken, bir yandan da ev içinde, yuvanızda veya ailenizle ilgili konularda sorumluluklarınızla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle gerek iş, gerekse özel alanlarınızı, ev hayatınız ve ailenizle ilgili konularla birlikte dengeli şekilde yürütmeniz önemli olacak. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat