Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,679
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Son derece yorucu bir haftaya başlıyorsunuz. O yüzden enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hafta başında aile alanında gerçekleşen Ay - Mars kavuşumu aile bireylerinizden biri ile tartışma ve gerilim yaşayacağınızı anlatıyor. Evinizdeki elektirikli aletleri kullanırken son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü o aletlerle ilgili ciddi sakıncası olacak arızalar da yaşanabilir. 

Bu hafta özellikle Pazartesi günü ev ve aile ilişkinize özen göstermeniz gerekiyor. Cuma günü Ay ilerlediğinde Plüton ile bir araya gelecek ve buluşacaklar. Bu iş alanınızda güç gösterileri ya da risk almak gibi hevesler içerisine çekilmenize neden olacak. Ancak firmanızın tanıtımı ya da sizin adınızı duyurmanız, markalaşma, reklam yapma gibi alanlarla bir ilginiz varsa yine çok dikkatli olmanız gerekiyor.
 
Bu hafta kötü duyumlar alabilirsiniz, kendi hakkınızda olumsuz yorumlar ortaya çıkabilir. Bunlara üzülebilirsiniz. Ancak bu durumun çözümü pazar günü aklınıza gelecek. Bir dostunuzla ya da partnerinizle bir araya geleceksiniz. Hatta danışmanlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Onlardan alacağınız fikirlerle gerçek bir çözüm yakalayacaksınız. Üstelik bu olumsuz durumu avantaja çevireceksiniz.

Bütün hafta boyunca haftanın mali konularda en şanslı burçlarından birisiniz. Güneş - Neptün kavuşumu bütün haftayı etkileyecek ve parayla ilgili büyük bir hayalinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak. Piyango oynayabilirsiniz.

Bolluk, bereket dolu bir hafta olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat