Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,425
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta hayatı ele alma biçiminiz her alanda tutku ve hareket içeriyor. Haftanın etkileri sizin adınıza bir yandan akıcı etkiler barındırırken, bir yandan da ele aldığınız her alanda tutkulu ve cesaretli adımlara yakın olacağınıza da işaret etmekte. 

Aslan burcu bu hafta

Bu hafta salı gününden itibaren burç değiştirecek Venüs, yakın çevrenizle olan diyaloglar ve ilişkiler adına yeni gelişmeler verecek. Öte yandan bu haftadan itibaren yaklaşık 3 haftalık süreçte duygusal konularda daha atak ve cesur olacak, kendinizi ifade etmeye, ilişkiniz ve çevrenizle olan kontaklarınızda öne çıkmaya eğilimli olacaksınız. 

Kısa yolculuklar, yeni bir ilişki, flört ve ilişkilere dönük olma açısından hareketli etkilerin olduğu, çevrenizle kontakların arttığı ve iletişimin öne çıktığı bir hafta sizi bekliyor.

Bu hafta dürtüsel davranma, tutku ile hareket etme ve bilhassa duygusal alanlarda sonucunu tam ölçümlemeden kararlar verme eğilimleri nedeniyle özellikle Cumadan itibaren daha dikkatli olmanız faydanıza olur. 

Çarşamba ve perşembe günleri iş alanlarınızın hareketlenmesi nedeniyle dikkatiniz sorumluluklarınıza ve görevlerinize yoğunlaşacak. Bu hafta hafta ortası sizin adınıza daha durgun ve sıkıcı geçebilir. Cumadan itibaren tekrar hareketlenen enerjiler, partneriniz veya eşinizle alakalı konuları yeniden gündeminize taşıyacak.

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat