Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,269
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta içsel alanlarınız, eviniz yuvanız, ailenizle ilgili konular, gayrimenkul işleri daha fazla yoğunlaşacağınız alanlar olacak. Öncelikle bu alanlarda önde ve söz sahibi olma isteği, bir süredir sabrettiğiniz konuların artık çözüme geçmesi arzunuz artıyor. Özellikle ailenizle ilgili konularda hararetli konuşmalar ve tartışmalar söz konusu olabilir. 

Haftanın ilk iki günü ilişkiler ve beraberlikler adına hareketli ve tempolu olacaksınız. İlişkinizde kendinizi ifade etme veya beklettiğiniz, zamanını ayarlamaya çalıştığınız bir konuşma bu hafta gerçekleşebilir. 

Bu hafta sonuç almaya, sıkıldığınız alanlarda gerek iş, gerekse duygusal konularda, kendi istek ve fikirlerinizi beyan etmeye içgüdüsel olarak daha eğilimli olacaksınız. Bilhassa cuma günü karşı burcunuza geçecek olan Ay enerjileri sizi bir yandan başkalarıyla ilgili konulara destek vermeye, yardımcı olmaya yöneltirken, bir taraftan da kendi iç alanlarınızda duygusallıktan uzak, gerekli adımları daha rahat atma eğilimlerinizi de yükseliyor.

Haftalık etkiler sizi daha çok sonuç odaklı ve duygusal olanla, yapılması gerekeni daha rahat ayırt etme dürtüsünde tutuyor. 
Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat