Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,678
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle parasal konularda gelişmeler olabilir, başka insanlardan destekler görebilirsiniz. Ortaklaşa işlerden kazançlar elde etmek istiyorsunuz ve cinsel enerjiniz yüksek. Kendi gücünüzü test etmek isteyebilirsiniz. İlişkiler ile ilgili konularda olayları akışına bırakmak istediğiniz bir dönemdesiniz. 

Rahat hareket ediyorsunuz ancak Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Hayattan keyif almak, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etme isteğiniz rahatınızı, huzurunuzu, akışa bıraktığınız konuları engelliyor olabilir, burada bir çatışma görülebilir. İlişkilerle ilgili gerginlikler olabilir, fikirlerinizi insanlara daha agresif bir şekilde açıklayabilirsiniz. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmektir. Böylece ilerleme ve büyüme fırsatı yakalayacaksınız. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket geçecek hem de başka insanlardan maddi anlamda destekler göreceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; aileniz ve aile büyüklerinizden destekler ve yardımlar göreceksiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kendi paranız, sahip olmayı istediğiniz eşyalarla ilgili farkındalıklar kazanacaksınız. Nasıl daha fazla para kazanabilirsiniz, bunu sorgulayacak, farkındalıklar elde edeceksiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunların da sonuçlandığını göreceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat