Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,126
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, haftaya kariyer ve iş alanlarınızda yoğun olacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Bu hafta iş bağlantıları, yüksek mevkide kişilerle kontaklar kurmak, bağlantılar yapmak açısından hafta sizin adınıza aktif olacak. Bu etkiler özellikle perşembe gününe kadar sizin adınıza daha yoğun olurken, perşembeden itibaren, sosyal alanlarınız öne çıkacak ve ele aldıklarınızı eğlenerek yapmak isteyeceksiniz. 


Bu hafta burç değiştirecek Venüs, çarşamba gününden itibaren yaklaşık 3 haftalık dönemde sizin adınıza başkalarından gelen maddi kaynaklarınız adına sizi destekleyecek. Öncelikle evliyseniz eşiniz veya partnerinizin ekonomik durumunda size de faydası olabilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Bunun yanında hisse senetleri, miras gelirleri, komisyon gelirleri, primler veya kira gelirleri adına bu dönem gelirlerinizde genişleme söz konusu olabilir. 

Bu hafta cuma günü eşinizle ilgili konular, evlilikle bağlantılı alanlarınız, partneriniz veya iş ortaklıklarınızla alakalı konularda kendinizi daha iyi ifade etmeniz söz konusu olacak. Ortaklı işlerinizde, gönül ilişkilerinizde, eşinizle ilgili konularda cuma günü destekleyici etkilerden geçeceksiniz. Hafta sonu ise dinlenmek, fiziksel olarak kendinizi zorlamadan plan yapmak daha doğru olur. Bu nedenle bu hafta sonu biraz ara vermek, kalabalıklardan uzak, ev alanlarınıza dönmek faydalı olur. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat