Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 26 Mart - 1 Nisan 2018 haftası neler yaşayacak?

968
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 26 Mart - 1 Nisan 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Merkür, Koç burcunda geri hareketine başladı. Uzak akrabalarınız, sosyal medya ve eğitim gibi konularda geçmiş meseleler tekrar önünüze geliyorsa, burada direnmek yerine bu meseleleri çözdüğünüz takdirde ileriki günlerde daha rahat edeceksiniz. Halletmediğiniz takdirde bu konular sık sık gündeme gelmeye devam edecektir. 

31 Mart Cumartesi günü Terazi burcunda bir dolunay meydana gelecek. Yakın çevre ilişkileriniz ile ilgili gergin anlar yaşayabilirsiniz. Devamında yakın arkadaşlarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili farkındalıklar kazanacaksınız. İletişim yeteneklerinizi daha etkin kullanmak adına neler yapabileceğinizi öğreneceğiniz bir doluna gerçekleştireceksiniz. Sosyal medyada da aktif olabilirsiniz. Fikirlerinizi insanlarla paylaşmak adına güçlü duygular hissedeceksiniz. 

Venüs, Boğa burcuna geçecek hafta sonundan sonra. Venüs, Boğa burcunda çok kuvvetlidir. Güzelliğinizle insanları ektileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal statünüzde değişiklik olabilir. Bu da evlilik için adım atabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. İlişkiler ve ortaklıklar yolu ile başarı kazanabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat