Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,905
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar, 


Arkadaşlıklarınızın, yakınlarla olan ilişkilerinizin ve aşk hayatınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. Dostlarınızdan bir tanesi ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Buna siz karar verebilirsiniz veya elinizde olmayan nedenlerle aranızdaki ilişki bozulabilir. Buna sebep belki de partneriniz olacak. 

Hem partneriniz, hem arkadaşlarınız bu hafta boyunca sizi eleştirebilir. Eğer varsa çocuklarınız da buna dahil olacak. Çocuklarınız da eleştiri oklarını size doğrultabilir. Bütün bunların sebebi ödemeler ve para durumunuz ile ilgili görünüyor. 

Mali problemler her iki tarafın da üstünüze gelmesine neden olurken, yakın çevrenizden destek alacaksınız. Çünkü Mars yakın çevre alanınızda yol alıyor. Dolunayı da destekleyecek. Bu nedenle biten bir arkadaşlığınız olursa bundan da hoşnut kalacaksınız. Hafta biterken yeni dostluklar da kurmayı başaracaksınız. Bu hafta hem para hem dostluk hem de aşk alanınızla ilgili sorunları ve zorlukları başarı ile atlatacaksınız. Çünkü Mars, dostunuz Koç burcunun yöneticisi.

Yakın çevrenizden alacağınız destek tüm problemleri çözmenize yardım ederken, aynı zamanda kişisel gelişiminizden bir basamak daha yükselmenizi, tıpkı diğer burçlar gibi sizin de çeşitli şeyler öğrenmenizi sağlayacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat