Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,472
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Bu hafta pazartesi günü bir dolunay gerçekleşecek. Para ve özgüven alanınızda gerçekleşen bu dolunayın etkisini cuma gününe dek gözlemliyor olacaksınız. Beğenmediğiniz gelirlere veda edip yeni bir gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. İş alanınızdaki önemli değişiklikler size ekstra gelirler kazandırabilir. Bu hafta parayla ilişkinizi tazelemeniz gerekli.

Başak burcundaki bu dolunay kendi kendinizi geliştirmenize yardım edecek ve yenilikleri size sunuyor olacak. Yalnız bu hafta dikkatli olmanız gereken bir konu var. Uranüs ile Plüton'un arasındaki uzun yıllardır süren olumsuz açı bu hafta zirve yapacak. Ancak siz bu zirveden bir şekilde yararlanabilirsiniz. Örneğin iş hayatınızda köklü değişiklikler yapmak istiyorsanız bu hafta harekete geçebilirsiniz. Belki yeni elemanlar işe almak isteyebilirsiniz, belki var olan elemanlarınızla vedalaşmak isteyebilirsiniz ya da iş yerinizi taşımayı düşünebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden oldukça uzaklara gidecek gibi görünüyorsunuz. Ya da çok uzaklara yönelip yeni bir iş kurabilirsiniz. 

Bu hafta birçok yenilik ve değişiklik sizi bekliyor olacak. Eğer bunu siz yapmazsanız dış koşullar bu durumları size getiriyor olacak. 

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat