Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,073
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, pazartesi ve salı günleri maddi alanlar, satış ve pazarlama konuları, kendinizi ifade etme içgüdünüz öne çıkıyor. Tanıtım, konuşma ve benzeri konularda hafta başı destekleyici olan enerjiler bu alanlarda yapmanız gereken işler varsa sizi destekliyor. 

Aslan burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay enerjileri öncelikle yakın çevrenizle ilgili konulara dikkatinizi çekerken, kardeşler, kısa seyahatler, iş kontakları adına yeni durumları yaşamanıza getirebilir. Diğer yandan Yeni Ay size hayatınızda cesaret ve özgüven isteyen konularda ele almak istediklerinizi gerçekleştirme potansiyeli size sunacak. Ancak unutmayın ki Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin. 

Bu hafta ve önünüzdeki orta vadeli dönemde ilişkiler alanınızda seyahat edecek olan Mars, sizi ilişkiler, duygusal alanlar ve kişisel konularınızda daha cesur ve atak kılacak. 

Bu hafta ve dönümüzdeki kısa vadeli dönemde etkin olacak Mars - Neptün karesi ilişkilerinize objektif bakmayı gerektiriyor. Beraberliklerinizde kontrolcü olayım derken karşı tarafın kendini fazla baskı altında hissetmesi kopmalara ve sorunlara neden olabilir. Bu nedenle bu hafta ve önümüzdeki günlerde ilişkileriniz adına daha esnek ve sakin olmaya gayret etmeniz önemli. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat