Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 2016'da neler yaşayacak?

3,887
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılı Aslan burçlarının hedeflerini belirleme yılı. Hayattan beklentilerinizi revize edeceksiniz. İstekleriniz artarken planlı olmak ve disiplinli şekilde hedeflerinize yönelmek de önemli bir detay. Sonuç almak istiyorsanız, çalışmanız ve uğraşmanız gereken bir yıldasınız.

Bu sene dönüşümlere ve kesin kararlar almaya yatkı; Şubat -Haziran arası hem duygusal hem de maddi alanlarda beklettiklerinizi elde etmeye dönüksünüz. Yılın genel enerjilerine bakacak olursak bu yıl siz şartlara uymayacak, şartları kendi istediğiniz doğrultusunda yaratmaya çalışacaksınız.

Bu sene sabırlı olur ve planlı hareket ederseniz sonuçları uzun vadeye yayılacak kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Yıl boyunca durumlar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin. Riskleri iyi hesaplamaya çalışın ve egonuzla değil, mantığınızla karar almaya gayret edin. 

Yöneticilik ve liderlik becerilerinizin öne çıkacağı 2016 boyunca, bir alanı yönetmek, işinizde, ilişkinizde öne çıkmak, bir süredir yönetmek istediğiniz bir alana ulaşmak söz konusu olacak. 

Hem ilişkiler hem de dünyevi alanda renkli bir sene geçirirken, çok koşturacaksınız. Birden fazla konuya odaklanmak veya idare etmeniz söz konusu.Planlı olmak, ele aldıklarınızı organize olarak programlamak sizin adınıza önemli. Yüksek temponuz içinde kontrolü kaybeder veya hesaplarınızı iyi yapmazsanız, sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir. 

2016 yılında egonuzu değil, emeğinizi ve çalışma azminizi beslemeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat