Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

1,000
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, sizi duygusal ve sezgisel olarak yüksek tutacak. Kişisel konularınızın önemli olacağı hafta boyunca, duygusal ve kişisel alanlarınızda bir süredir beklettiklerinizi harekete geçirmek adına daha cesur ve girişimci olacaksınız. Çarşamba günü gerçekleşecek olan dolunay nedeniyle duygusal açıdan daha tepkisel ve hassas olacaksınız. Bir süredir partnerinizle ilgili biriktirdiğiniz ya da sabrettiğiniz konularda ani patlamalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle boyunca tepkilerinizi kontrol etmek ve meseleleri abartmadan ele almak sizin adınıza önemli. Duygusal gerginliklere ve gelgitlere açık enerjiler nedeniyle bu hafta karar almak veya uygulamak adına aceleci olmayın. 


Cumadan itibaren dolunay sonrası burç değiştirecek Ay, maddi konulara yönelmenize, bankalar, parasal konularda bir süredir düzenlemek istedikleriniz organize etmenize olanak sağlayacak. 

Hafta başından itibaren yükselen duygusal temponuz, cuma günüyle birlikte daha akılcı ve bilhassa maddi konularda planlı davranmanıza zemin hazırlayacak. Hafta sonu evinizde veya iş yerinizde düzenleme yapmak, birikmiş eşya veya evrakları tasnif etmek veya elden çıkarmak adına güzel etkiler. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat