Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

955
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, karşı burcunuzda hafta başı gerçekleşecek Yeni Ay, sizi hafta boyunca ilişkilerinize, eşiniz veya partnerinizle alakalı konulara odaklayabilir. İlişkilerinizde yeni ve ani beliren gelişmeler olabileceği gibi, eşinizle ilgili konular nedeniyle ona destek vermeniz veya ondan destek almanızda söz konusu olacak. 


Merkür hafta başından itibaren durağan pozisyonda olacak ve çarşamba başlayacağı geri hareketi öncesi rötar etkilerini pazartesiden itibaren hissettirecek. Dalgınlıklar, dikkat dağınıklıkları artarken, planlama yapmakta bu hafta zorlanabilirsiniz. Karmaşık ve ince detay isten işleri hafta boyunca planlamayın, rutin konuları bitirmeye gayret edin. İdealleriniz ve yapmak istedikleriniz adına daha sizi cesur ve hevesli tutacak etkiler, bir yandan da adım atarken temkinli olma gerekliliğini de vurgulamakta. İdealize ettiğiniz bir kişi veya durum adına gerçekleri fark etmeniz daha güç olabilir ki çevrenizden size gelen uyarıları bu hafta kulak arkası yapmayın. 

Seyahat veya yolculuk planınız varsa bu cumadan itibaren sizi hareketli kılacak etkiler söz konusu. Cumadan itibaren durağan kalmak istemeyecek, rutinin dışına çıkma arzusu duyacaksınız. Farklı bir yolculuk veya organizasyon iyi gelebilir. Ancak sağlığınıza özellikle ayak bilekleri sıkıntılarına dikkat edin. 

Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat