Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 19 - 25 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

6,152
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 19 - 25 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Bu hafta Güneş artık Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor.  Astrolojik olarak yaz mevsiminin de başladığını söyleyebiliriz. Bu hafta Merkür de Yengeç burcuna geçecek. Yengeç burcu bu hafta cumartesi günü aynı zamanda bir yeni ay görecek. Dolayısıyla gökyüzünde Yengeç burcu vurgusu çok fazla olacak. Duygusal olarak hassas bir döneme giriyorsunuz. Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konular varsa, bunlarla ilgileneceksiniz. İç dünyanıza çekiliyorsunuz. Ailenizle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Kendi iç dünyanızda çevrenizde gelişen olayları değerlendirecek atlatabilirsiniz. Spritüel konulara yönelme fırsatınız varsa, biraz daha rahat etme şansınız olacak. Çünkü bu haftadan itibaren kendinizi ortaya çıkartamıyor, gösteremiyor gibi hissedebilirsiniz. Bazılarınız da gıyabında dönen olayların farkına varacak. 

Pazartesi günü Ay'ın Koç burcunda ve Uranüs gezegeni ile çok yakın olduğunu görüyoruz. Hayat görüşleriniz doğrultusunda harekete geçeceğiniz ve sosyal medyada aktif olacağınız bir dönemdesiniz. 

Salı ve çarşamba günleri, Ay Boğa burcunda olacak. Daha sakin ve dingin bir enerji ile kariyeriniz ve işinizle ilgili gelişmeler olabilir.  

Perşembe ve cuma günü Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber enerjiniz biraz yükseliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz. 

Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda olacak ve Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. İç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen olayları değerlendireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat