Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,470
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Çarşamba günü Güneş karşıt burcunuza yerleşecek ve artık odağınız iş olmaktan çıkıp yakınlarınız, partneriniz, evlilik ya da iş ortaklığınız olacak. Bu konularla ilgili bir canlanma bekleyebilirsiniz. 

Cumartesi günü burcunuzun 3. derecesinde bir dolunay oluşacak. Burcunuzun ilk 13 gününde doğduysanız ya da bu derecede bir gezegen varsa dolunaydan direkt etkileneceksiniz. Görünüşünüzle ilgili ya da kişisel ifadenizle ilgili önemli bir yenilik yapabilirsiniz. Aslında olumlu bir dolunay çünkü olumsuz bir açısı yok. Ancak dolunay sırasında Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyor ve bu alan sizin iş alanınız. 

Merkür ve Plüton'un Oğlak burcunda kavuştuğu bu dönemde görünüşünüzü yenilemek, kendinizle ilgili değişiklikler yapmak isterken iş alanında çok önemli bir köklü değişiklik meydana gelebilir. Bundan dolayı belki iş arkadaşlarınızdan birinin sarf edeceği bir cümle ya da sizin ona söyleyeceğiniz, sonrasında pişmanlık duyacağınız bir şey olabilir. Çünkü, Merkür bu süreçte geri gidiyor olacak.

Geçmişle ilgili var olan problemler yeniden gün yüzüne çıkabilir. Ya da tam tersine yeni problemler başlayabilir. İş alanında dikkatli olursanız, hayatınızla ilgili, görünüşünüzle ilgili çok güzel değişiklikler, yenilikler başarabileceğiniz bir haftadasınız. 

Mutlu bir hafta diliyorum, her şey gönlünüzce olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat