Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,486
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, pazartesi günü kariyer alanınızda oluşacak Yeni ay hafta boyunca dikkatinizin iş ve kariyer konularında olmasına, bu alanlarda beklentilerinizin veya gelişmelerin sizin için öne çıkmasına neden olacak. Öte yandan bu hafta pazartesi ve Çarşamba günlerinde ayın açısız olması, Salı günü Merkür'ün rötara başlaması her türlü iletişim açısından dikkatli olmanızı gerektirmekte. 

Bu hafta Merkür'ün arkadaşlarla ilgili konularda başlatacağı rötar, epeydir görmediğiniz bir dostunuzla yeniden görüşmenizi sağlayabildiği gibi, çevrenizle iletişimde sorun yaşamanıza da neden olabilir. 

Bu hafta anlaşmalar, sözleşmeler, her türlü yazılı evrak imzalarında dikkatli olun. Pazartesi öğlen 12.30 a kadar, ayrıca Çarşamba günü 17.00 ye kadar herhangi bir konu ve işi başlatmayın. 

Duygusal konularda Çarşamba akşam 17.00'den itibaren daha romantik ve hassas olacaksınız. Sevdiğinizden veya partnerinizden beklentileriniz yükselirken, bilhassa Perşembe günü ilişkiler ve aşk hayatınıza dönük hareket etmek sizin için öne çıkıyor. Haftanın keskin etkileri nedeniyle, aşkta partnerinizden beklentilerinizi yüksek tutmayın. Küçük meseleleri büyütmemeye özen gösterin. 

Bu hafta Cuma günü ay yengeç burcunda hilal etkisine geçecek. Normalde özellikle başlangıçlar adına uğurlu sayılan bu etki, Merkür rötarı nedeniyle her türlü başlangıcı hafta boyunca temkinli ele almanızı gerektirmekte. Özellikle yük meblağlı bir alım veya satım düşünüyorsanız daha özenli olmaya bakın. 

Cumartesi günü burcunuza geçen Ay ile enerjiniz yükseliyor. Bu etki sizi daha aktif kılacak. Haftasonu kişisel konularınızla ilgilenmek, kendinizle ilgili tamamlamak istediklerinizi düzenlemek ve eğlenceli konulara yönelmek için oldukça güzel etkiler var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat