Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

887
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Haftaya dinamik ve güçlü bir başlangıç yapıyoruz hep beraber. Parasal konulara yoğunlaştığınızı görüyorum. Çalışma koşullarınız için bir ilerleme sağlarken yeni iş konularına karşı da açıksınız. Fikirlerinizde taşkın ve abartılara meyiliniz var. Otorite figürlerinden göreceğiniz destekler sizi daha azimli ve çalışkan yapıyor. 

Hafta ortasında duygularınızda ani  parlamalar meydana gelebilir. Özellikle yakın çevre ilişkilerinizde ve kardeşlerinizle diyaloglarınızda kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. Günlük koşturmalarınız esnasında insanları aramayı unutuyor olabilirsiniz veya verdiğiniz sözleri yerine getiremiyor olabilirsiniz. Çevrenizdekiler bunu anlamıyor ve sizi küstahlıkla veya bencillikle suçluyor olabilirler. Aslında bunun böyle olmadığını onlara anlatmanızda fayda olacaktır. 

Hafta sonu cumartesiyi pazara bağlayan gece Yay burcunda bir dolunay meydana gelecek. Yay da ateş grubundan bir burç, tıpkı sizler gibi ve bu dolunay sizin aşk hanenize düşüyor. Sevdiğiniz kişiyle aranızda oluşacak bir tartışma daha ilişkiniz gerçeğe dönmeden bitmesine neden olabilir. Sonradan pişmanlık yaşamamak adına kendinizi kontrol altında tutmalısınız. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat