Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

964
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Neptün çarşambadan cumartesi gününe kadar durağan pozisyonda kalacak bu hafta. Bu nedenle siz de beklemede kalmalısınız. Özellikle telif, ikramiye gibi alacaklarınız varsa, parasal beklentileriniz varsa, ek gelir kazanmak istiyor, piyangoda şansınızı denemek istiyorsanız hafta ortasından itibaren hafta sonuna kadar hiçbir şekilde hareket etmemeli, beklemede kalmalısınız. Hatta canınız harekete geçmek de istemeyecek.

Neptün durağanlaştığında hayaller gerçekleşmez, tam tersine hayal kırıklıkları sizinle olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, cumartesi gününden itibaren harekete geçmelisiniz. 

Aşk hayatınız ile ilgili güzel bir haberim var. Cuma günü Merkür, pazar günü ise Güneş aşk alanınıza yerleşiyor. Eğer yalnızsanız çok zeki, çok canlı, zekanızı canlandıracak bir insanla tanışabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, daha çok sohbet ederek, ilişkiye daha fazla enerji harcayarak ilişkinizi diriltebilirsiniz. Romantizm yerine daha eğlenceli günler yaşamaya odaklanabilirsiniz. Bu anlamda harika bir hafta sizi bekliyor. Değerlendirmeniz dileğimle. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat