Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,485
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Venüs bu hafta çarşamba gününden itibaren Kova burcuna yerleşiyor. Evlilik ve ortaklıkla ilişkiniz bu haftadan itibaren daha da iyileşiyor. Eğer evliyseniz eşinizle bu yılın en romantik dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz. Bir iş ortağınız varsa ve aranızda problemler varsa bunları gündeme getirip, konuşup çözüm bulabilirsiniz. Uyumlu olacağınız bir döneme başlıyorsunuz. Eğer yalnızsanız, evlenmek gibi bir arzunuz varsa bu hafta çarşambadan itibaren fırsatları değerlendirmelisiniz. Kendinize uygun özel günü belirlemelisiniz. 

Cuma günü Güneş Balık burcuna yerleşecek ve mali gelirlerinizin artmasına katkıda bulunacak. Parasal alanda sezgilerinizi kullanabileceksiniz. Eğer sponsor arayışınız varsa cumadan itibaren onlarla bir bir karşılaşmaya başlayacaksınız.

Haftanın en güzel haberi de şu: Gelecek hafta para alanında bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini bu hafta çarşambadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Eğer yeni bir gelir kazanmak istiyorsanız bununla ilgili çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Eğer var olan gelirlerinize veda edip daha iyi standartlarda çalışmaya başlamak istiyorsanız bunu da bu hafta çarşambadan itibaren sağlayabileceksiniz. 

Birçok alanda iyi ve güzel bir hafta. İyi değerlendirmelisiniz.

Mutlu, huzurlu bir hafta diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat