Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, haftaya aktif olacağınız ve sosyal alanlarınızın öne çıktığı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde kendinizle kalmak istemeyecek, dışa dönük olacak ve hem zihinsel, hem de fiziksel olarak oldukça aktif bir tempoda olacaksınız.

Aslan burcu bu hafta

Bu hafta burcunuzda bulunan Jüpiter ile Satürn arasındaki sert açı başta finansal alanlar olmak üzere daha dikkatli ve temkinli olmanız gerektiğini gösteriyor. Ele aldığınız işlerde genel olarak disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle hafta boyunca zor ve çetrefilli konular, detay isteyen alanları ya dikkatli ele alın veya mümkünse bu hafta daha çok yüzeysel ve sizi çok yormayacak alanlarda kalmaya çalışın. 

İlişkileriniz veya partnerinizle diyaloglarınız açısından bu hafta özenli olmanız gereken etkiler var. Detayını tam bilmediğiniz konularda karşı taraf ile gereksiz rekabete veya tartışmaya girmemeye gayret edin.

Cumadan itibaren burcunuza geçecek olan Ay, sizi daha rahat ve akıcı enerjilere geçirecek. Bu nedenle haftanın sizin adınıza daha akıcı ve rahat olacağınız zamanı daha çok cumadan itibaren başlayacak. Özellikle kişisel alanlarınıza yönelmek, eksikleri tamamlamak, kişisel bakım ve benzeri işlerinizi halletmek adına hafta sonu destekleyici enerjiler var. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat