Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,011
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, 


Bu hafta özel hayatınızda ve gündelik alanlarınızda haberleşme, iletişim, çevrenizle olan temaslarınız öne çıkacak. Hareketli ve sonuç odaklı olmak sizin için önemli olacak. Rutinden çabuk sıkılma, duygusal olarak ise bir durumdan diğerine çabuk geçme söz konusu. Bu nedenle acele kararlar vermeden, dikkatli düşünerek önemli konularda adım atmaya bakın. 

Hafta başı çarşambaya kadar olan dönem yakın çevrenizle olan temaslar, telefon görüşmeleri, kısa yolculuklar, kardeşler gibi yakınlarınızın öne çıkacağı alanlar sizi daha fazla meşgul edecek. 

Çarşamba günü Ay'ın boşlukta olması öncelikle sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasında yeni bir konuyu ele almadan, rutinde kalmanız gerektiğini vurguluyor. Bu süreçte yeni başlangıç, iş görüşmeleri, kararlar alma ve adım atma adına enerjiler destekli olmayacak. 

Perşembeden itibaren ev ve aile alanınıza yönelecek olan dikkatiniz, eviniz hatta aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili sorumluluklarınızı ele almak durumunda kalabilirsiniz. Ev içinde yapılması gereken işler, anneniz veya babanızla alakalı ilgilenmeniz gereken sağlık alanları veya konulara yönelebilirsiniz. 

Bu hafta bilhassa cumadan itibaren mesleki konular ve iş alanlarınızda dikkatli olmak doğru olacak. Ani ve fevri kararlar vermeyin, meslektaşlarınız, rakipleriniz, hayatınızda bir şekilde ters düştüğünüz kişilerden gelebilecek tepkilere karşı tedbirli olmaya çalışın. İlişkilerinizde ise fazla kontrolcü ve zorlayıcı olmamalı, esnek olmaya çalışmalısınız. Hafta sonu boyunca da etkin olacak bu enerji hafta sonu boyunca ilişkilerinizde diyaloglara dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamakta. 

Sevgili Aslan burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat