Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,454
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar,

Hem uyarıların bol olduğu bir haftadayız, hem de son derece güzel açılar altındayız. Özellikle haftanın ilk yarısında son derece olumlu açılar var Neptün, Venüs ve Merkür arasında. Büyük bir düşünüzü gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Hem sağlık hem de aile ilişkilerini iyileştirmek anlamında gayet güzel bir haftadayız. Bununla birlikte ek gelirler kazanma şansınız var. 

Birçok alanda olumlu şeyler yaşayabileceksiniz. Ancak bu şans hafta ortasından itibaren değişiyor ve maalesef Plüton Merkür iş alanınızda bir araya geliyor. Uranüs'e kare açı ile bağlanıyor. Uranüs geri gidiyor. Bu nedenle görünürlüğünüz, tanınırlığınız, firma isminiz ya da sizin şahsi adınızın bilinirliği için yaptığınız her şey geri dönebilir. Maalesef planladığınız şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz ancak bırakın böyle olsun, vazgeçin. Çünkü gelecek haftalarda çok daha iyi alternatifler bulacaksınız. Bu haftayı, özellikle haftanın ikinci yarısını yapamadıklarınıza üzülerek geçireceksiniz ama tavsiyem güzel açılara odaklanıp onların etkilerini öne çıkarmanız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat