Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

6,032
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, duygusal konular açısından hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca yaratıcı enerjileriniz aktive olacak. Özellikle sanatla, yaratıcılık gereken iş ve konularla veya yazma, bir projeyi ortaya çıkarmakla ilgileniyorsanız, bu hafta etkiler sizi yepyeni fikirler ve çalışmalar içinde tutabilir.

Maddi konularda bu hafta temkinli olmakta fayda var. Diğer yandan bu hafta kazalara, aksaklıklara karşı tedbirli olun. yolculuklarda trafiğe dikkat etmek yerinde olur.

Hislerinizin ve sezgilerinizin artacağı bir hafta olacak. İlginç rüyalar görebilirsiniz. Bilinç altınız açısından da etkili bir süreç söz konusu ki olayların üzerinde fazla takılmadan ele alın ve eski konuları, ailevi meseleleri gözünüzde büyütmeyin.

İlişkiler adına ise hafta boyunca sorumluluklarınıza yönelmeniz gerekebilir. Beraberliklerinizde verdiğiniz sözlere, vaatlere özen göstermek doğru olur. Başlayan konular uzun vadeye yayılabilir. Veya kalıcı olabilir. 

Bu hafta ilişkiler açısından eğlence ve güzel vakit geçirme odak noktanız olmayacak. Daha çok ilişkinin sorumluluklarını, geleceğini, sizin ilişkide ki yerinizi daha fazla önemseyeceksiniz. 
Bu hafta Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay bilinç altınızı tetikleyecek. Çarşamba Cuma arası duygusal iniş çıkışlara eğilim gösterebilirsiniz. Sakin olmak önemli diyebilirim. Eski olay ve ilişkilere takılmamaya çalışın. Bu hafta başlangıçlar adına Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle temkinli olmak, yeni bir işi hayata geçirmemek daha uygun olur.

Cuma günü ise burcunuza geçecek ay ile cumadan itibaren rahatlayacaksınız. Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat