Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,560
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. İç dünyanızda kendinizi çok mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Kendinizi flörtöz hissediyorsunuz. Yeni ilişkilere bu dönemde başlayabilirsiniz. Ev kurmak, yuva kurmak adına yeni adımlar atabilirsiniz. Taşınmak isteyen Aslanlar varsa, bu dönemde onlara güzel fırsatlar gelecektir. Her halükarda yaşadığınız ortamı güzelleştirmek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumu nedeniyle özellikle yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmenizi öneririz çünkü kendinizi bazen öfkeli hissedebilirsiniz. Elde ettiğiniz gücü, motivasyonu, enerjiyi iletişime aktarın. Dolayısıyla yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir. İletişiminizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlamak istiyorsanız ve harekete geçemiyorsanız bu dönemde buna başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizi de yanınıza alarak onlarla beraber hareket ederseniz, başarıyı yakalayacaksınız. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrep burcundaki yeni ay ile beraber evlenmek ve yuva kurmak adına yeni adımlar atabilir, ev sahibi olmak adına yeni girişimler yapabilirsiniz. Aile kurmak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenizle olan ilişklerinizi düzeltmek adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yatırım yapmak adına da bu dönemde yeni girişimler yapmanız söz konusu olabilir. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat