Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

797
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Bu hafta iki tane burç değiştiren gezegen var. Bunlardan ilki Merkür. Boğa burcundan çıkıp İkizler'e geçiş yapıyor. Bir diğeri ise Venüs. Cumartesi günü İkizler'den çıkıp Yengeç burcuna geçiyor. Bu durumda sizler için neler değişecek, onlara bakalım. 

Öncelikle arkadaş haneniz dolup taşıyor olacak. İletişimi kuvvetli insanlarla bir arada olacak; bu insanlardan para, iş ve maddi değerler konusunda destekler alacaksınız. Sizin için güzel bir yerleşim bu. Ancak Venüs için aynı şey geçerli değil ne yazık ki... 

Pek tabii bu dönemde içsel olarak bir dinginlik ve huzur bulabilirsiniz. Ama bu yerleşim aynı zamanda gizli hayranlar ve gizli düşmanlıklarla ilgili. Aslan erkeklerine var olan yerleşim gizli bir hayran getirebilir. Kadınlar için haberler pek iyi değil. Aslan kadınları için gizli bir düşman söz konusu. Üstelik bu kişi yakın çevreden veya iş ortamından çıkabilir. Bu nedenle Aslan kadınlarının özellikle yakın çevresindekilere ve iş ortamına dikkat etmesini tavsiye ediyorum. Herkese güvenip aldanmayın ve insanları kendiniz gibi görmeyin lütfen.

Hafta genelinde sosyal ve iletişime açık olacaksınız. Pazarlama, reklam, tanıtım, yazarlık, eğitim gibi konularınız ön planda. Daha sonra hafta sonu evinizde olup evinizle ve ailenizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat