Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,704
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkiler, aşk, flört konuları vurgulanıyor, bu alanlarda güzel gelişmeler olabilir. Bu dönemde cinsel enerjiniz çok yüksek. Partnerinizle hareket ettiğiniz takdirde ilişkiler alanında şanslısınız. Parasal alanda güzel gelişmeler olabilir; beklediğiniz bir para ya da miras varsa, bu gündeme gelebilir. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Sizi özellikle ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklık konularında direkt etkiliyor. Bitmiş, bitmesi gereken, sürüncemede kalan ilişkiler varsa, bunlar sonlanabilir. Bir evlilik, ortaklık gündeme gelecekse, bu kişi ile tanışacağınız bir tutulma yaşayabilirsiniz. Bu alanda adım atmak zorunda kalabilirsiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber özellikle para kazanmak adına birtakım yeni fikirler aklınıza gelebilir. İnsanlarla olan diyaloglarınız size daha fazla gelir elde etmek adına güzel fikirler verebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat