Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,149
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslan burcu, bu hafta fırsatları değerlendirmek ve koşulların oluşmasını beklemekten ziyade harekete geçmeye daha yakın olacaksınız. Hafta başı öncelikleriniz yakın çevrenizle ilgili olurken, yakın arkadaşlar, kardeşler adına ani gelişmeler yaşamanız olası. Çarşambaya kadar olan dönem kısa yolculuklar, eğitim konuları yoğunlaşabileceğiniz alanlar arasında. 


Çarşambadan itibaren daha çok aile ve ev konuları ile ebeveynlerle ilişkileriniz öne çıkıyor. Ancak bu süreçte etkin olacak Ay'ın Merkür - Venüs ile sert açısı, bilhassa aile içi gerginlikler ve yanlış anlaşılmalara açık olacağınıza da işaret ediyor ki, kariyer ve ev alanlarınızda diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. 

Cumadan itibaren ilişkiler ve aşk hayatınız öne çıkıyor. Evli Aslanlar için çocuklarla ilgili konular ve sorumluluklarda devreye girecek. Çocuğunuzla ilgili beklettiğiniz bir konu varsa, bu konuları da kaçmadan ele almanız gerekecek. Bu hafta fiziksel aktivitelerinize, spor yaparken bedeninizi zorlamamaya özen gösterin. Özellikle hafta başı, kazalara, özellikle ayaklarla ilgili burkulma ve incinmelere daha açık olacaksınız ki bu konuda hafta boyunca temkinli olmak doğru olur. 
Sevgili Aslan burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat