Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,117
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar,

Yaratıcı projeleriniz ve çocuklar ile ilgili harika haberlerle donatılmış güzel bir haftadasınız. Hem yaratıcı projelerinizi kent dışına taşıma şansı bulacaksız, hem çocuklarınızın seyahate gitmesine yardımınız olacak, hem de aşıksanız, bir partneriniz varsa onunla bir seyahat yapabileceksiniz. Bu seyahat birbirinizi ziyaret anlamında da olabilir. Bu seyahat ilişkinizi daha kalıcı hale getirecek. Bu hafta bu anlamda özel bir haftadasınız ancak iş ile ilgili seyahatler de söz konusu. 

İş seyahatleri dışında aynı zamanda iş alanınızda belli değişiklikler, yenilikler de gerçekleşecek. Köklü değişiklikleri özellikle sevmeyeceğinizi tahmin ediyorum ama bu hafta bunlara katlanmak zorunda hissedeceksiniz. Gelecek hafta Kova burcunda, evlilik ve ortaklık alanınızda bir yeni ay gerçekleşiyor ancak yeni ayın etkilerini bu hafta cuma gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Bu yeni ay sayesinde bir iş ortaklığı yapabilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz. Bu karar cuma gününden itibaren ortaya çıkacak. Şu anda bu konu ile ilgili belki de hiçbir fikriniz yok ancak cumadan itibaren yeni ay tetikleneceği için siz de yavaş yavaş düşünce içine gireceksiniz. 

Keyifli, sağlıklı, bolluk ve bereket dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat