Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aslan burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

679
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Aslan burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Bu dolunay ile duygusal olarak daha hassas olacaksınız. Geri planda, gıyabınızda dönen birtakım işler varsa bunların farkına varabilirsiniz. Görmediğiniz alanlarda bazı insanlar size yardımcı olabilirler. Bilinç dışı korkularınız varsa, bunları yenmek adına da güzel farkındalıklar kazanacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde günlük rutin işlerinizi halletmek, insanlara hizmet etmek ve çalışma koşullarınızda düzenlemeler yapmak adına güzel fırsatlar karşınıza çıkacak. Disiplinli hareket ettiğiniz takdirde başarıya ulaşacağınız bir dönemdesiniz.  

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum ile iç dünyanızda kendinizi çok tutkulu ve güçlü hissedeceksiniz. Eviniz, aileniz, yuvanız ve aile büyüklerinizle hareket ettiğiniz takdirde şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yatırım yapmak, ev almak veya taşınmak adına da kendinizi güçlü ve motive hissediyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat