Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Aşırı cinsel istek hangi erkeklerde görülür?

52,729
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

Aşırı cinsel istek hangi erkeklerde görülür?

Ergenlerde özellikle utangaç, içine kapanık, sosyal olarak iletişim kurmakta zorluk çeken kişilerde sosyal hayatta bir iletişim kuramadığından, sanal ortamda arkadaşlar bularak bu kişiler ile cinsel ilişkiye girme arayışına girebilir ya da haz arayışı olarak çok sık mastürbasyon yapabilir.

Alkol ve madde bağımlılığı dürtüselliği ortaya çıkararak cinselliğe olan eğilimi artırır. 

Bazın beyin hastalıkları, örneğin epilepsi, sara gibi hastalıklar cinselliğe olan eğilimi artırır. Aşırı cinsellik bazen yaşlı grubunda da görülebilir. Bunun sebebi o yaşına kadar çok fazla cinsel ilişkiye girmemiş olması hiç beklenmedik bir anda davranışlar sergiler ve çevresindeki kişilere karşı cinsellik ile ilgili yaklaşmaya başlar. Bu davranışlar bazen bunamaya bağlı olabileceği gibi beyindeki tümörler olabilir.

Aşırı cinsel istek ve seks düşkünlüğü kişide cinsellik dışındaki tüm duyguları baskılar ve ahlaki değerleri yok edebilir.

Erkeklerdeki aşırı cinsel istek, kadınları ve özellikle ilişki kurabilecekleri kadınları gördüğünde uyarılmasına neden olur. 

Aşırı cinsel isteğin nedeni fiziksel bir nedense soruna yönelik tedavi edilmesi gerekirken, psikolojik nedenlerse psikoterapi ile tedavi edilebilir.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat