Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Araç güvenlik sistemleri ile oto alarmlar arasındaki temel farklar nelerdir?

9,109
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Araç güvenlik sistemleri ile oto alarmlar arasındaki temel farklar nelerdir?

Bu videoda sizlere araç güvenlik ve oto alarm adı verilen araç alarm sistemleri arasındaki farkları anlatmaya çalışacağız.

Araç güvenlik sistemlerini bir siren ve iki sensörden oluşan klasik oto alarm sınıfına koymak doğru değildir. Araç güvenlik sistemleri aracın neredeyse tüm bölgelerini ve elektrik aksamını koruma altına almasının yanı sıra sistemin kendisi ve kullanıcısının huzurunu da koruma altına alan kapsamlı sistemlerdir. 

Araç güvenlik sistemlerini anlatırken StarLine markasını tercih etmemizin sebebi, bu markanın dünyanın önde gelen araç güvenlik sistemi üreticilerinden biri olmasıdır. 

StarLine her bir sisteminde oluşabilecek kısa devreleri önleyen güç kaynağı anahtarları kullanmaktadır. Kumanda çekim sorunlarını önleyen frekans koruyucu bulunur ve her bir sistemde sanal hırsızlıklara karşı mükemmel koruma sağlayan iletişim şifreleme özelliği mevcuttur.

Starline'da her araç güvenlik sistemi özellikle Avrupa araçlarına uygulamayı kolaylaştıran ve araca göre programlanabilen CANBus chip içerir. Bunlar ve daha fazla özellik oto alarm olarak adlandırdığımz sistemlerde bulunmamaktadır.
 
Tabii ki bu kadar özellik ve ayrıntıyı tek bir cihaza yerleştirmek ciddi bir bilimsel hazırlık, mekanik ve elektronik zeka, ergonomik tasarım çalışması ister. Bunun dışında, çağımızda teknoloji demek, markalaşmak demek sürekli yenilenmek demektir.
 
StarLine gibi araç güvenlik sistemi üreticileri tüm bunları eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kullanıcıya doğru bir şekilde iletebilmek için bünyelerinde bilim adamları, kalifiye mühendisler ve sınırsız bir hayal gücüne sahip tasarımcılardan oluşan geniş bir ekip bulundurmak zorundalar.
 
Bunların yanı sıra tüm yenilikleri kurulumculara aktarabilmek için her yıl üretim yerleri veya fabrikalarında eğitimler düzenlemek, dünya genelindeki kurulumcu ve bayilerin tanışma, fikir alış verişinde bulunma ve eğitim seviyelerini artırıp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmeleri için uygun zemin hazırlanması gerekir. 
 
Genel olarak kaliteli üretimde nihai amaç memnun kullanıcıdır. Bunun da yolu kaliteli ürün, olabilecek en uygun fiyat ve düzgün hizmetten geçmektedir. Bu yolla StarLine gibi üreticiler yıllık yaklaşık 2.000.000 yeni ve memnun kullanıcıya ulaşmaktadırlar.

Videoyu Göster

Otomotiv Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat