Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Watch Türkiye'ye ne zaman geliyor?

366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Watch Türkiye'ye ne zaman geliyor?

Apple Watch, Türkiye'ye 31 Temmuz 2015 Cuma günü, sabah saat 07:01'de Apple'ın Zorlu Center ve Akasya AVM'deki Apple Store'larında kullanıcısı ile buluştu. 


Fiyatları 1400 TL'Den 56.000 TL'ye kadar çıkan; Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition isimli 3 farklı ürün olarak sunulan Apple'ın akıllı saatleri, sadece Apple Store'dan değil, aynı zamanda Apple'ın online mağazası olan Apple Store'un web sitesinden de satışa sunulmuş durumda.

En uygun fiyatlı Apple Watch Sport modeli 1400 - 1600 TL arasında. Apple Watch modeli ise 1500 - 3800 TL arasında satılıyor. Apple'ın en pahalı saatleri ise Apple Watch Edition serisinde bulunuyor. Altın kaplama olan Apple Watch Edition saatler 30.000 - 56.000 TL arasında. Apple Watch Edition, 56.000TL'ye kadar, saatin özelliğine göre değişen fiyat skalası ile en pahalı akıllı saat olma özelliği taşıyor. 

3 farklı model ile kullanıcılara sunulan Apple saatler, Apple Store'lardan veya online mağazalardan sipariş edilebiliyor. Apple'ın saatlerini incelemek için Apple Store Türkiye'yi ziyaret edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat