Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Apple Watch nedir?

5,380
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Apple Watch nedir?

Apple'ın 9 Eylül'de tanıttığı saati Apple Watch "sağlık ve egzersiz saati" olarak tanımlanıyor. Giyilebilir teknoloji ürünü Apple Watchlar iki farklı ekran boyutuna ve 3 farklı kaplama seçeneğine sahip. 

Lansmanda Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition olmak üzere üç model tanıtıldı. Saat; iPhone 6, iPhone 6 Plus, IPhone 5, iPhone 5C, ve iPhone 5S ile çalışabiliyor. 

Safir ekranlı Apple Watch'un esnek Retina display özelliğine sahip ekranı baskıya duyarlı. iPhone cihazınıza bağlanan Apple Watch bu sayede Wi-Fi ve GPS özelliklerini kullanabiliyor. 

Apple akıllı saat: Apple Watch

Apple Watch kızılötesi ve görünür LED ışıkları yardımıyla nabız ölçebiliyor ve buna ek olarak jiroskop ve ivme ölçeri ile fitnes ve sağlık cihazı olarak çalışıyor.

Siri entegrasyonuna sahip ve sesli komutla da çalışan Apple Watch ile kullanıcılar bağlantı listesindeki kişilerle mesajlaşabiliyor, kalp atışlarını paylaşabiliyor. Apple Watch kullanarak aynı zamanda Apple TV'yi de kontrol etmek mümkün.

Ekranı çizilmeleri önleyen safir kristalle kaplı Apple Watch üzerinde pek çok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde harita okuyup, mesajlaşabiliyor ya da hava durumunu öğrenip, fitness ve sağlık uygulamaları ile de egzersizlerin etkilerini takip edebiliyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat